Garniture

Shitet nga: Bedri 24 Pri 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy triulese dhe nje fotele ,ngjyre portokalli dhe kafe .Qe te trijat mund te shtrihen .Garnitura eshhte shume e ruajtur.Ka edhe 5 jastek te vegjel.

Qmimi eshte 150 euro,por qe edhe mund te diskutohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim