Gershan(Mekanizma) per shtreter

Shitet nga: XXX 01 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Beje shitjen dhe montimin e Gershaneve (Mekanizmave) per shtreter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim