Graniture dhome

Shitet nga: Kreshnik 19 Shk 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shesim granituren tresh,dysh dhe fotele se bashku me tavoline e pritjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim