Gur Dekorativ - HITI Kamina

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HITI Kamina 01 Mar 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mbi 50 lloje te gurve dekorativ per muret e brendshme dhe te jashtme

Adresa: Cagllavice, Koshare, Prizren, Peje, dhe Gjilan

Tel: 044 571 572
049 16 16 00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim