HITI -Kamina dhe Gur Dekorativ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HITI - Kamina dhe Gur Dekorativ 01 Mar 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Kamina dekorativ, montus, elektrik, biokamina, kamina me pelet, dhe aksesore te ndryshem.

Gur dekorativ - mbi 50 lloje


Prodhime evropiane.

www.hiticompany.net
hiticompany@hotmail.com

044 571 572 / 049 16 16 00

Adresa: Qagllavice, Koshare, Peje, Prizren, dhe Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim