Interijer për sallon ondulimi

Shitet nga: Suada 02 Nën 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes interijer per sallon ondulimi, interijeri permban 3 karige komplet me 3 pasqyre, gjithashtu rafta te cilet vendosen ne mes te pasqyreve, lavamanin per larje te flokeve, dy hauba per tharje te flokeve, raftat levizes (shegerta ) 4 cop, raft i madh per materijal dhe peshqira, pritoren qe permban nje dysh dhe nje nish dhe tavolin, postera ne ram profesional.Interijeri eshte ne shum gjendje te mir dhe shum i mir, dmth esht profesional, .Qmimi sipas marveshjes, numri kontaktues 049149576
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim