Inventar komplet per dhome

Shitet nga: Liridon S. 28 Nën 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Urgjentisht ne Lakrishte - Prishtine shes komplet inventarin per dhome. Dy kauqë shume pak te shfrytezuar (mjaft te rehatshem per tu ulur dhe per te fjetur).
Dy dollape - njeri me dy dyer (hapesira per varese te robave dhe hapesira tjeter me rafta, si dhe ndarja larte). Dollapi i dyte me tri dyer (hapesire per varese te robave dhe hapesira me rafta, poashtu ndarje e hepesires larte). Tavolina me xham dhe mbajtese per revista. Falas me keto i dhuroj edhe nje pasqyre per mur dhe nje tepih.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim