KAUQA

Shitet nga: albi 09 Tet 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
SHES KAUQAT
3 KAUQA NGJYRE KAFE DHE NJE FOTELE PRODHIM MAQEDON 350 EURO
2 KAUQA TE SIMPOS 130 EURO

KAUQAT JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE TE GJITHE SHTRIHEN PER FJETJE EDHE FOTELJA SHTRIHET
SHITEN EDHE NDAMAS POR NESE MIRREN KOMPLET QMIMI NEGOCIOHET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim