KOMODA

Shitet nga: vali 21 Nën 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
SHESIM KOMODEN qe kemi blere nga Mobileria Alples-kos "Confort Center" Mobilie Sllovene dhe ITALIANE .. qe 3vite e gjysme kemi blere ka pas xhamin mbrojtes qe ja kemi vene per ruajtje..pa snje demtim te vogel ... eshte blere ne vlere 300euro..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim