KOMPLET MOBILET E SALLONIT

Shitet nga: Leart 10 Mar 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
TRESHI,DYSHI ,FOTELJA,TAVOLINA ,TEPIHU DHE KOMODA .INFORMATAT NE TEL: 044 843 441 DHE 045 261 758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim