KOMPLETI I DHOMES SE DITES

Shitet nga: LEART 14 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
KOMPLETI : TRESHI ,DYSHI,FOTELJA ,TEPIHU DHE KOMODA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim