Karrika me pasqyre per sallon frizer

Shitet nga: arben 18 Nën 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Dy pasqyre dhe 3 karrika te punes


044124076 arbeni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim