Kauç 3sh dhe 2sh

Shitet nga: Taulant Veseli 06 Mar 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauçët 3-sh dhe 2-sh.
Kauçi 3-sh shtrihet edhe për fjetje.
Është shumë i rehatshëm për gjumë.
Mund të zhveshet për pastrim.

Ngjyra:
E kaltër e mbyllët.

Dimensionet:
3-shi - 220 cm gjatësi.
2-shi - 160 cm gjatësi.

Çmimi 200 Euro i diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim