Kauç

Shitet nga: Ajshe 11 Pri 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet KAUCI i cili shihet ne fotografi, Kauci ne fjale eshte shume i ruajtur, i pershtatshem dhe shtrihet me nivele.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim