Kauq 3-sh ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Redon 08 Pri 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet kauqi 3-sh ne gjendje te rregullt. Prodhim Italian. Mund te shtrohet dhe te shfrytzohet edhe per fjetje per 2 persona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim