Kauq dhe fotele

Shitet nga: riki 31 Dhj 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet kauq me fotele,jane ne gjendje shume te mire.

Cmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim