Kauq per neje dhe fjetje 2mx1m

Shitet nga: Flora 21 Mar 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet kauqi i ri
Material shum i pershtatshem
Edhe komod per fjetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim