Kauq salloni

Shitet nga: Fatos 15 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
SHITET :
KAUQ NGJYRE HIRI MODERN VETEM 4 MUAJ I PERDORUN. KAUQI SHTRIHET DHE ESHTE SHUME KOMOD.
VETEM 300 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim