Kauq

Shitet nga: Nadalina 06 Mar 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqin e sapo te marur shtrihet dhe eshte per nej i ri para 2 muajve kam matur dhe shitja behet per arsyje renovimit te dhomave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim