Kauqa (kreveta) te perdorur

Shitet nga: Lumni 18 Gsh 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Nese dikush eshte i interesuar per disa kreveta (Kauqa te perdorur ejani dhe shiqoni te Kolegji fama.
Ne posedojm diku 50 cop kauqa te cilet jan hjek nga perdorimi sepse jan zavensuar ne nji loje tjeter.
kauqat jane ne gjendje te mir ose edhe mund te reparohen dhe te behen te rije.

Qmimi eshte 30 euro /per cop i diskutushem
Mund te vini me pa kauqat ne cdo kohe
Mund te telefononi ne tel 044208173
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim