Kauqa 3-2 dhe 1

Shitet nga: fitim 10 Dhj 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqat 3-2sh kapt dhe fotelen.
Te rujtun dhe te shum te pershtatshem per me nejt.
Shtrihet bohet krevet per me flejt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim