Kauqa dhe fotele

Shitet nga: Flora 19 Dhj 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Dy fotelet jane ne gjendje shume te mire. Ndersa 2 kauqat jane paksa te grisura tek uleset, mirpo vijne me mbulesa. Sa i perket kualitetit te kauqave ato ende vazhdohet te perdoren dhe jane shume te rehatshem. Per me teper te dy kauqat shtrohen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim