Kauqa komplet

Shitet nga: Shaban Kosumi 12 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   390 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kauqat komplet: 2 njesha, 1 dysh, 1 tresh, jan ne gjendjr te rregullt dhe çmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim