Kauqa ne shitje 2 tresha dhe nje fotele

Shitet nga: Kauqa 06 Pri 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 2 tresha dhe nje fotele te perdorura, ne gjendje te mire..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim