Kauqa ngjyre kafe. Treules, dyules dhe fotele.

Shitet nga: Erxhymen 19 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqa ngjyre kafe prodhim te Simpos. Treules, dyules dhe fotele. Treulesi hapet . Jane shume te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim