Kauqa ofert e shpejt dhe e lire

Shitet nga: Shitesi privat 22 Shk 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Dy fotele, dy treshe, nje shtrat i fjetjes per qift dhe nje shtrat i fjetjes per nje person. + nje televizion samsung. Jane shume te ruajtura, Qmimi me marveshje shum te volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim