Kauqa per qendrim ditore dhe fjetje

Shitet nga: Jeta 03 Mar 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy kauqa per qendrim ditore dhe fjetje ngjyre portokalli, materiale mikrofiber , jane te pershtatshme per qendrim ditore , te lehta per mirembajtje ( me patent) Nuk jane te demtuara ne asnje vend. Dhe nje tavoline ngjyre druri (krem ne te bardhe) Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim