Kauqa per sallon

Shitet nga: Ardian Jashanica 09 Jan 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqa per sallon tresha 3 cope dhe
2 fotele te ruajtura shume.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim