Kauqa te perdorur

Shitet nga: Bujar Sejdiu 12 Mar 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqa 2 cope 3she; 2cope 2she dhe 2 qoshe te perdora por ne ne gjendje te mire ( te ruajtura)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim