Kauqa,tepih,tavolina,dhe radiatori me vaj.

Shitet nga: Muhamet 11 Pri 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqat,tepihun,tavolinen,dhe radiatorin me vaj.
Kauqat-200 euro
tavolina - 30 euro
tepihu-70 euro
radiatori-20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim