Kauqa urgjent

Shitet nga: Bunjamin 28 Dhj 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy kauca me dimenzione 1.70 i gjat
Dhe 180 i gjat ne foto jan te bashkuara dhe kan dimenzion zbashku diku afer 4 metra jan te ruajtur shum te pershtatshem per sallon urgjent cmimi diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim