Kauqa

Shitet nga: kauqa 23 Shk 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa tresha dhe nje fotele te perdorur 5 muaj
treshat shtrihen dhe jan ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim