Kauqa

Shitet nga: zana 04 Mar 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe fotela ,jane te perdorur por ne gjendje te mire ,
jane barok italian me kadife
jane te pershtatshme per zyre dhe kafeteri. .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim