Kauqa

Shitet nga: zana 19 Mar 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe nje fotele ,jane set i bukur nga materiali kadife,jane te perdorura por te ruajtura .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim