Kauqa

Shitet nga: zana 05 Pri 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe nje fotele ,te perdorura por te ruajtura te pershtatshme per sallone ,dyqane ,kafiteri etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim