Kauqa

Shitet nga: zana 10 Pri 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe nje fotele ,te perdorura por ne gjendje shumete mire ,jane te pershtatshme per sallone ,zyre ,kafeteri etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim