Kauqa

Shitet nga: zana 20 Pri 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy kauqa dhe nje fotele ne gjendje shume te mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim