Kauqa

Shitet nga: .... 03 Dhj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqat per sallon jane origjinal lekur dhe shume pake te perdorura te pa demtuar askund duket edhe ne foto. Jane 4 ulese 3- 2 dhe 2 fotele. Qmimi eshte 700€ tel 044735099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim