Kauqa

Shitet nga: bujari 27 Dhj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten dy kauqa dhe nje fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim