Kauqa

Shitet nga: Driton 24 Jan 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shesim kauqa te ri prodhim i Simpos,nje treules qe shtrihet ,dhe nje dy ules.
kontakt:044277232
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim