Kauqa

Shitet nga: Hafiz 03 Pri 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Jan treshi dyshi dhe dy njësha vetëm dy vite te përdorur ngjyra e zezē treshi shtrihet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim