Kauqa

Shitet nga: Faik 17 Pri 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kauqat 3 edhe 2 shum te rujtun perdoren edhe per fjetje si dhe tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim