Kauqat 2 njesha 1 dysh, 1 tresh

Shitet nga: Shaban Kosumi 11 Mar 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shesh kauqat, jan ne gjendje te mire dhe me çmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim