Kauqat dhe Komoden per Televizion

Shitet nga: Mendehije Brahimi 30 Gsh 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqat 3 2 1 lekur te ruajtur dhe komoden per televizion per me shum kontaktoni ne nr. Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim