Kauqi ne shitje

Shitet nga: ilir 08 Shk 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqin ne foto, i pershtatshem per qendrim ditor dhe fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim