Kendi per sallon

Shitet nga: Geni 24 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Kendin ne gjendje shume te rregullt dhe shume pak i perdorur. Kendi ka 2 treules 1 dysh dhe 1fotele....eshte i ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim