Komodë,fotele dhe tavolina

Shitet nga: Orhan 20 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Fotelja eshte shume e rehatshme,eshte e perdorur qe 3 muaj.
Komoda eshte funksionale, me dy dyer ,dy fjoka, mund Te shfrytezohet per korridor, eshte e pershtatshme Edhe per vendosjen e TV.
Tavolinat jane 4 copa, jane te madhesive te ndryshme ,jane te perdorshme.
Te tre produktet jane te ruajtura,nuk kane gervishtje dhe jane mjaft funksionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim