Komod per TV/ Trepezari

Shitet nga: Linda 08 Pri 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Komod per TV(250 eur) dhe Trepezari me 6 karrike(100 eur)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim