Komod per tv dhe regall per femije

Shitet nga: Komod per tv dhe rregall per femije 21 Dhj 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Gjendje shum te mire ....arsyja e shitjes ndrimi i rendise.Qmimi:65komoda regalli 75.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim