Komod televizioni

Shitet nga: Komod televizioni 31 Jan 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komod per televizion eshte komplet nga qelqi shum e bukur dhe e rujtun.me nje dizaj unik dhe moderne.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim